Бюро перекладів translate.i3

Ми сучасне, молоде та швидкозростаюче бюро перекладів. Наші фахівці мають профільну освіту кращих ВНЗ і надають тільки якісні послуги з урахуванням усіх тенденцій і актуальних правил перекладу.

Наші переваги

 • Надаємо всі види перекладів: письмовий, усний переклад, послідовний і синхронний.
 • Надаємо підтримку ОНЛАЙН і на зустрічах через Zoom, Skype, Google Meet.
 • Професійне оформлення документів у Word, верстання в графічних програмах.
 • Надання послуг додаткової вичитки документа на вірність перекладу.
 • За кожною галуззю закріплено декілька фахівців, які володіють нею у досконалості та здійснюють переклад у найкоротший термін.
 • Терміни виконання робіт обумовлюються перед початком перекладу і виконуються згідно з договором.
 • Можлива будь-яка форма розрахунку, готівкова, безготівкова. Приймаємо всі види оплати.
 • Надаємо підтримку в міждержавних транзакціях. Всі країни, будь-які валюти.
 • Ми даємо гарантію на якість наданих послуг і виконуємо, в разі потреби, легалізацію документів.
 • Індивідуальне формування ціни, партнерська програма. Бонусна система для постійних клієнтів з можливістю cashback.
 • Франшиза для всіх бажаючих вести бізнес за відпрацьованою нами моделлю. Підключаємо партнерів з регіонів.
 • Надаємо маркетингову підтримку бізнесу.
Компанія «Translate i3» співпрацює як з приватними, так і з фізичними особами. Ми приділяємо особливу увагу якості наших робіт, а також відповідності всім стандартам міжнародних перекладів.
Бюро переводов

НАШі послуги

 • У нашому бюро перекладів широкий діапазон надання послуг. Ми перекладаємо документи з і на більш ніж 70 мов світу. У нашому арсеналі переклад медичних документів: історії хвороби, результати обстежень, висновки та епікризи. Також переклад військової, юридичної та економічної документації з подальшою легалізацією за бажанням замовника.
 • У нас є всі види усного перекладу, а також перекладачі для супроводу. Ми підбираємо фахівця індивідуально під захід, де необхідний переклад і особисті вимоги самого клієнта.

Письмовий переклад

Переклад документації будь-якої тематики: медичні, військові, економічні, юридичні та особисті документи.

ДВОСТОРОННІЙ ПЕРЕКЛАД

Послідовний переклад бесіди, здійснюваний з оригінальної мови на цільову.

Усний переклад

Синхронний переклад відеороликів або аудіозаписів, монтаж і накладання субтитрів.

Переклад WEB-сайтів

Повний і коректний переклад сайту на цільову мову. З точним перекладом термінології і збереженням тематики.

ОСОБИСТИЙ ПЕРЕКЛАДАЧ

Супровід замовника на будь-який захід, конференцію, виставку чи іншу подію. Точний послідовний переклад співрозмовників.

КОРПОРАТИВНИЙ ПЕРЕКЛАД

Переклад корпоративної документації: посадові інструкції, резюме, ділове листування, опис товарів та інше.


Замовили переклад

ВАРТІСТЬ ПЕРЕКЛАДУ

 • Бюро перекладів «Translate i3» перш за все цінує час своїх клієнтів. Тому ми працюємо над проектами в максимально короткі терміни і завжди з якісним результатом. Ми чітко дотримуємося всіх дедлайнів і завжди надаємо свої послуги в домовлені терміни. 
 • Ми не використовуємо машинний переклад. Тільки якісна робота справжніх професіоналів. Для збереження стилістики текстів і складання індивідуальних глосаріїв під кожного замовника, ми використовуємо сучасні методи поліпшення перекладу. САТ-додатки це сучасний помічник будь-якого фахівця з перекладу, який зменшує можливість людської помилки і додатково коригує текст. 

ПЕРЕКЛАД
ПРОСТИХ ДОКУМЕНТІВ

Перевод документов
від
$ /стор.
Тексти всіляких форматів:
навчальної, довідкової літератури, доповідей, схем і матеріалів іншого призначення. За стандарт прийнято простий текст з 1800 знаків / 250 слів.

ПОСЛУГИ СИНХРОННОГО ПЕРЕКЛАДУ

Синхронный перевод
від
$ / від 4 до 8 годин
Послуги синхронного перекладу, маємо кілька кваліфікованих перекладачів. Робота до 4 годин - $, від 4-8 годин - $. За кожну додаткову годину переробки $. Робота в парі - вартість подвоюється. Обслуговування семінарів, лекцій, конференцій та ін.

ПОСЛІДОВНИЙ 

ПЕРЕКЛАД

Последовательный перевод
від
$ / до 4 годин
Послідовний переклад, особистий супровід на заходах, конференціях, лекціях, бізнес-зустрічах, переговорах та ін. Виступаємо посередниками на Skype, Zoom зустрічах. Підтримка на ділових перемовинах, переклад телефонних розмов. Personal Assistant.

ПРОСТИЙ ПЕРЕКЛАД
озвучки

Перевод озвучка
від
$ / до 4 годин

Переклад, оформлений в документ (мова, субтитри, написи) або синхронний переклад, коли перекладач озвучує заздалегідь підготовлений текст, слідуючи за промовою джерела. Повна локалізація відеоролика (субтитри, озвучка, монтаж) за запитом.

ПЕРЕКЛАД САЙТУ, МОБ ДОДАТКІВ, ІГОР

Перевод сайта
від
$ / webpage

Переведемо ваш сайт з урахуванням правил граматики, стилю і читабельності. Кращий сервіс як зробити локалізацію сайту якісної і вийти на інші ринки. Можливість наповнення описів товарів через WordPress Opencart. Ціна вказана під ключ.

ПЕРЕКЛАД
НАУКОВИХ СТАТЕЙ

Перевод статей
від
$ /стор.

Письмовий переклад вузькоспеціальних текстів (економіка, юриспруденція, політика, технічні науки, маркетинг, дизайн, географія, психологія). У нашій команді працюють вузькопрофільні перекладачі.


Відгуки

Зв'яжіться для першокласного перекладу!

Якщо у вас виникли додаткові питання - просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Наш менеджер по роботі з клієнтами докладно опише будь-яку потрібну послугу, а також підбере фахівця з перекладу, що відповідає всім вашим вимогам.

CRM-форма появится здесь